Näo vaakummassaaž

Näo vaakummassaaž on teine alternatiiv kirurgilistele ja invasiivsetele noorendamise tehnikatele. Vaakumi mõju erinevatele kehaosadele on tehnoloogia, mis on meieni jõudnud sajandite sügavusest üksteisest erinevatest tsivilisatsioonidest, kus seda kasutati meditsiinilistel eesmärkidel. Tänapäeval on sügava teadusliku põhjenduse saanud vaakummassaaž saavutanud laialdase populaarsuse ja levinud ka näopiirkonda. Tavaliselt kasutatakse kummi-, silikoon- või klaaspurke koos kummipumbaga negatiivse rõhu tekitamiseks, mis mõjutab kõiki naha kihte ja ka näolihaseid. Vaakumi mõjul paraneb vereringe ja taastub lümfivool, kiireneb ainevahetus ja kaovad erinevad stagnatsiooninähtused, aktiveerub loodusliku kollageeni tootmine, rakud küllastuvad hapnikuga, paraneb naha hingamine, taastub lihastoonus.

Selline laiaulatuslik mõju hõlmab järjekindlalt veelgi laiemat ootuste loetelu:
- nahk muutub elastsemaks;
- selle elastsus suureneb;
- parandab lihaste kontraktiilset funktsiooni;
- näo turse ja silmaalused kaovad;
- põsed, ülemised silmalaud ja silmanurgad on üles tõstetud;
- näo ovaal on tasandatud;
- vanuse laigud tuhmuvad;
- teine lõug väheneb;
- poorid kahanevad.

Vaakummassaaži protseduur annab alati positiivse tulemuse, mis aitab kaasa selle populaarsuse kasvule. Siiski tuleb meeles pidada, et pankadega töötamine nõuab vastutustundlikku lähenemist. Nägu tuleb ette valmistada, puhastada, määrdekihiga peale kanda, vaakumiga üle pingutada. Liigutused peaksid olema sujuvad, sujuvad, täpselt mööda massaažijooni, ilma suunda muutmata. Joone lõpust tassi eemaldamine peaks toimuma rõhu võrdsustamise, mitte näonahast sunniviisilise eemaldamise teel.

Meie stuudios saate teha kupumassaaži MNP lisaprotseduurina või iseseisva protseduurina kombineerituna näomassaažiga. Samuti on võimalik ise järele tulla ja soetada purke iseseisvaks koduseks kasutamiseks.

Mida tõhusamad ja turvalisemad hooldusvahendid Teie arsenalis on, seda tõenäolisemalt võidate võitluse nooruse säilitamise nimel.

Kupude vaakummassaaži protseduur
40€
Hinnakiri >
Broneeri aeg
Broneeri aeg