Meeskond

Laura Tolmats

Juhataja

laura@artifexstudio.ee
+372 5557 2808

Old Dominion University (harjutusteadus); Riiklik Kehakultuuri, Spordi ja Tervise Ülikool. P.F. Lesgaft (kehakultuur ja sport, spetsialiseerumine - ujumine); 5. kategooria ujumistreener (praktikatreener); Preventage School Institute (Integraal Nutrition and Dietetics); Integraalse ennetava ja vananemisvastase meditsiini instituut PreventAge LifeStyle School (elustiili muutmise juhendamine).

Erinevad seminarid ja täiendkoolitused tervikliku ennetava ja vananemisvastase meditsiini, biohäkkimise, toitumise, psühholoogia, harjutusravi valdkonnas.

Olga Tolmats

Kosmeetik

olga@artifexstudio.ee

Integraalse ennetava ja vananemisvastase meditsiini instituut PreventAge LifeStyle School (progressiivne ilumaatriks).

Koolituskeskus "Razvitie" (Areng) "Personelle" (manuaalse näoplastika spetsialist); Erinevad seminarid ja üritused oskuste täiendamiseks ilu, harjutusravi, kosmetoloogia, näofitnessi, teipimise, enesemassaaži vallas.

Jelizaveta Bogatšenkova

Kosmeetik

jelizaveta@artifexstudio.ee

Ainulaadsete meetodite ôppimine Nanoasia kosmeetikakursustel ja seminaridel.

Bella Pierre'i meigikursused. Esteetilise näo- ja kehateipimise kursused, sealhulgas terapeutiline teipimine. Gua sha näomassaaži kursused. Läbitud näo manuaalse plastika spetsialisti kursuse. Erinevad tervislike eluviiside kursused, hõlmates õiget und, stressi juhtimist, toitumist, harjutusi, analüüse, lisandite ja vitamiinide võtmise, biohäkkimise ja toitumisõpetuse aluseid. Eetriõlide spetsialisti kursused.

Zanna Stepanova

Massöör

zanna@artifexstudio.ee

Eesti Massaazi- ja Teraapiakool (massööri 5.tase omandamisel), erinevad täiendkoolitused massaaživaldkonnas (näo kosmeetiline massaaž, teipimine, STR-tehnikad, vesiaeroobika juhendaja koolitus, imikute ja väikelaste ujutamise juhendaja koolitus. Alar Krautmani Terviseakadeemia (Kuputeraapia ja gua sha massaaž).

Irina Ivanova

Aroomiterapeut

irina@artifexstudio.ee

Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži magister ajakavas “Heaolu- ja spaa teenuste disain ja juhtimine”; “DōTerra Essential Oil Specialist Certification” koolitus.