Teipimine

Teipimine on suhteliselt uus näohooldusviis, mis on viimastel aastatel laialdast populaarsust kogunud. Teipimine on end tõestanud spordivigastuste ravis kahjustatud lihaste fikseerimiseks. Ja kui aeg kätte jõudis, rändas see edukalt kehalt näole, säilitades osaliselt ülesanded. Näol oleva teibi põhiülesanne on eemaldada lihasest hüpertoonilisus. Siit tulevad kõik nõuded nii teibi kvaliteedile kui ka selle nahale fikseerimise tehnikale. Kvaliteetne materjal ja liim aitavad vältida allergilisi reaktsioone. Mis on väga oluline, kuna kokkupuude õrna näonahaga on üsna pikk. Näole mõeldud teibid venivad ainult pikisuunas. Seda tuleb rakenduste lõikamisel arvestada. Teipide näole kandmiseks on palju skeeme. Küll aga peab Teil olema ettekujutus, milliste lihastega ja mis eesmärgil tegutsema hakate. Ja ärge pingutage ka teipide pingega. Teibid kantakse näole pingevabalt.

Teipimine on väga tõhus vahend võitluses tursete vastu, kuna käivitab intensiivse lümfi liikumise. Hüpertoonilisuse eemaldamisel aitab teipimine siluda kortse, viies lihased tagasi nende loomulikku asendisse. Teipimist võib nimetada ka tõhusaks vahendiks väsimuse leevendamiseks. Sageli tekib “uue” noorenenud näo tunne.

Meie stuudios saate teipimist võtta MNP-i lisaprotseduurina või iseseisva protseduurina kombineerituna näomassaažiga. Meie suurte kogemustega meistrid mitte ainult ei kindlusta teippe kvaliteetselt, vaid pakuvad ka teipe soetamist iseseisvaks koduseks kasutamiseks.

Teipimine ei ole võluvits, mis saab üksinda toime vanusega seotud muutustega, vaid see on väga tõhus vahend, mis peaks olema iga inimese arsenalis, kes ei ole ükskõikne oma tervise ja välimuse suhtes.

Näo esteetilise teipimise protseduur
40€
Hinnakiri >
Broneeri aeg
Broneeri aeg